Czy jesteś gotowy / gotowa zmienić swoje życie?

Agencja Pracy Workforce specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanych kandydatów z Wielkiej Brytanii oraz Europy. Gdziekolwiek jesteś w Europie, pomożemy Ci w procesie ubiegania się o jedno z naszych długoterminowych stanowisk. Będziemy informować Cię na bieżąco o przebiegu rekrutacji, aby upewnić się, iż posiadasz wszelkie informacje potrzebne do podjęcia właściwej decyzji zawodowej.

Nasz sprawdzony proces rekrutacji został ukształtowany na przestrzeni wielu lat, dzięki czemu z sukcesem pomogliśmy w relokacji tysiącom wykwalifikowanych pracowników z Wielkiej Brytanii oraz Europy do pracy u naszych klientów.

Nasz zespół Europejskich Rekruterów jest specjalnie wyszkolony, aby wspierać Cię na każdym etapie Twojej podróży po lepszą przyszłość.

 

Koniecznie zobacz animację przedstawiającą przygodę zawodową naszego kandydata.

Jesteś zainteresowany / zainteresowana rozpoczęciem nowego życia w UK? Zgłoś się teraz po więcej informacji.

praca@wfpsuk.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Workforce People Solutions moich danych osobowych w celu znalezienia usług związanych z pracą. (Dostęp do naszej Polityki ochrony danych i oświadczenia o ochronie prywatności można uzyskać na podstawie następujących zasad Polityka RODO i Polityka Prywatności)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznej korespondencji od Workforce People Solutions, o wolnych miejscach pracy, aktualizacjach firmy, konkursach i ofertach
1
6
WFCE 0008
WFCE 0000
WFCE 0005 570x370